niedziela, 21 lipca 2013

Makijaż na dziś - krok po kroku

Witajcie :)

Dzisiaj zaproponuję Wam taki oto makijaż, oraz pokażę Wam krok po kroku jak go wykonać :)


1. Na początek wybieramy pastelowe cienie: żółty, jasno różowy i nieco ciemniejszy róż i w takiej właśnie kolejności malujemy powiekę górną rozpoczynając od wewnętrznej części:

EFEKT:

2. Następnie na górnej powiece wzdłuż linii rzęs robimy kreskę czarnym eyelinerem.
Kreskę przedłużamy nieco poza linię oka tworząc tzw "kocie oko"
Następnie kontrastową białą kredką dorysować należy króciutką kreseczkę zaraz pod przedłużeniem kreski (od zewnętrznej strony) - jak na zdjęciu poniżej:


3. Teraz do akcji wkracza niebieska kredka. Wzdłuż nasady dolnej linii rzęs rysujemy nią zdecydowaną kreskę i tak jak w przypadku czarnego eyelinera przedłużamy ją nieco, ale tym razem pociągając/ odwijając linię nieco w dół:

4. Aby nieco podkreślić spojrzenie warto zastosować czarną/ granatową kredkę na dolnej linii wodnej oraz od wewnętrznej strony oka:


5. Teraz przydałoby się podkreślić nieco brwi prawda? Ciemno brązowy cień i malutki pędzelek są do tego idealne... oczywiście pod łukiem brwiowym warto zastosować kredkę w kolorze ecru aby podkreślić kontrast brwi i skóry oraz delikatnie optycznie unieść brew:6. No i na koniec to co lubię najbardziej - tusz do rzęs!
Teraz tylko delikatnie przyprószyć twarz transparentnym pudrem, bronzerem i nanieść błyszczyk (w naturalnym odcieniu) :) 

EFEKT KOŃCOWY:


Zapraszam na profil na na facebooku - Anaflower - https://www.facebook.com/pages/Anaflower/360621207391835?fref=ts

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz