środa, 15 maja 2013

VIPERA Cosmetics wprowadza system magnetyczny :)

Nowy system magnetyczny zostały już wprowadzony na stoiska Vipery Cosmetics. Nowe produkty, kolory i przede wszystkim bardzo ciekawa opcja, która zapewne przypadnie do gustu wielu kobietom ;)

SYSTEM MAGNETYCZNY - Magnetic Play Zone

Odsyłam również na stronę:
=> www.magneticplayzone.pl

W skrócie... System magnetyczny polega na tym, że konkretne produkty (podkłady, korektory, pudry, róże, bronzery  szminki, błyszczyki, cienie, eyelinery) możemy zakupić w wersji magnetycznej czyli nie w standardowym opakowaniu a w formie magnesu. Dostępne są różne rozmiary palet na których możemy układać wybrane przez siebie produkty. Możemy łączyć je według uznania. Same cienie, same błyszczyki lub kilka wybranych produktów (różnych) na jednej palecie)Są dużo tańsze niż wersje w standardowym opakowaniu = oszczędzamy!
Jeśli skończy się dany produkt możemy dokupić taki sam lub inny i dołączyć go do palety.
Sami wybieramy jakie produkty i jakie kolory chcemy mieć na palecie. Na pewno każda z Was ma choć jedną paletę cieni w której pewne miejsca są puste (ulubione cienie) a inne praktycznie nieruszone (te kolory w których nie czujemy się najlepiej) i co zrobić z taka paleta? wyrzucić? oddać koleżance? Tutaj nie ma tego problemu, to my decydujemy co będzie zawierać paleta i uzupełniamy ją na bieżąco dokupując kolejny produkt w wersji magnetycznej :)

Bardzo fajna opcja, póki co na stoisku dostępne są trzy wielkości palet (zdj powyżej) oraz ...
Z systemem magnetycznym spotkałyście się już zapewne w Inglocie, jednak warto zwrócić uwagę,że tutaj mamy do wyboru dwie opcje palet jak widać powyżej :) i CO WIĘCEJ!!! W Viperze mamy innowacyjny pomysł dopasowania numerycznego podkładu, korektora i pudru do konkretnej kolorystyki cery :) 
Np. Jeśli dobierzemy sobie podkład nr 01, możemy być pewne, że w ciemno możemy dobrać do niego korektor 01 oraz puder 01. Oczywiście różnią się one nieco tonacją (jest to związane z zasadami kolorystycznymi dobierania podkładu, korektora i pudru czyli korektor o ton jaśniejszy itd itp) a specjaliści od wizażu zajęli się tym za nas i odpowiednio posegregowali je w komplety. Oczywiście możemy im się sprzeciwić i wybrać opcje taką, która nam najbardziej odpowiada, ale zestawy są naprawdę świetnie dobrane :)

Teraz przedstawię Wam jak wygląda ekspozycja tego systemu na stoiskach i co oferuje firma...

Oczywiście dostępne są również niezbędne akcesoria - również w systemie magnetycznym dostępne w OBU opcjach:

Oraz akcesoria dodatkowe - pędzle:

Tak więc moje drogie Panie, ruszamy na stoiska Vipery testować nowości :)
Podoba Wam się nowy system Vipery Cosmetics?
Czekam na komentarze odnośnie nowego systemu i opinii na temat nowych produktów :)
Ja również zamierzam testować więc ... DO DZIEŁA! :)))

Zapraszam na mój profil na facebooku - Anaflower - https://www.facebook.com/pages/Anaflower/360621207391835?fref=ts

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz